Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Nie jesteś zalogowany     | Logowanie    | Rejestracja
Twój koszyk
Liczba produktów: 0, wartość: 0 PLN
Obsługa klienta
Biskupiec    ul. Warszawska 1
Pn - Pt   8-18
Sobota   8-16
Niedziela 9-14


Tel.: 89 715 27 66, 501 506 737
24 h 504 464 484
E-mail: biuro@ekwiatki.pl
Wasz ślub - od czego zacząć
Polecamy
Opinie klientów

Wszystko na czas i zgodnie z zamówieniem.

Dołącz do kwiatówBezpieczeństwoKwiaciarnia Pełna Marzeń przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa danych swoich klientów i użytkowników.

Bezpieczeństwo transakcji

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem "PayU.pl". Zakupy obsługiwane przez PayU.pl charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji.

Kwiaciarnia Pełna Marzeń wykorzystuje najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są w tej chwili dostępne. Stosowanym przez nas protokołem transmisji zapewniającym bezpieczeństwo przesyłania danych w internecie jest protokół SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości, oraz Technologia 3D-Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode).

Kwiaciarnia Pełna Marzeń NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta, oraz nie przechowuje informacji o kartach kredytowych. Płatność odbywa się na serwerach stosujących zabezpieczenia najwyższej klasy. Nasz klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, iż posiadacz karty może od razu otrzymać odpowiedź czy płatność zostanie zrealizowana czy nie. Transakcje dokonywane za pomocą przelewów bankowych zabezpieczone są 128 bitowym protokołem SSL, oraz procedurami identyfikacji klienta w banku. Klienci dokonujący przelewu logują się bezpiecznie na stronę swojego banku. Informacje dotyczące logowania posiada wyłącznie jego bank.

Monitoring i sekcja bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje obsługiwane przez PayU.pl są poddawane monitoringowi, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa wyspecjalizowana Sekcja Bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika.

Polityka ochrony prywatności

Kwiaciarnia Pełna Marzeń przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich klientów. Jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych naszej firmie informacji. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

Dane osobowe

Złożenie zamówienia na stronach naszej kwiaciarni wymaga podania danych nadawcy oraz odbiorcy przesyłki kwiatowej. Dane nadawcy są wykorzystywane do kontaktowania się z klientem (np. w ramach obsługi klienta). Dane odbiorcy są przekazywane wyłącznie dla celów związanych z realizacją transakcji zamówienia i doręczenia przesyłek. Dane nadawcy NIE są udostępniane odbiorcom przesyłek. Do komunikacji z odbiorcą służy specjalne pole BILECIK, w którym nadawca może się podpisać. Brak treści w tym polu sprawia, że przesyłka jest anonimowa.

Zmiana danych, usunięcie danych

Kwiaciarnia Pełna Marzeń zapewnia swoim klientom możliwość modyfikacji podanych wcześniej informacji (w tym również możliwość rezygnacji z otrzymywania korespondencji elektronicznej od Kwiaciarni Pełnej Marzeń ) poprzez funkcję "Edycja danych konta". Usunięcie danych wymaga wysłania wiadomości e-mail z tematem "usuń" na adres: biuro@ekwiatki.pl
Państwa dane osobowe oraz dane odbiorcy przetwarzane są przez Kwiaciarnie Pełną Marzeń, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833 w celach związanych z prowadzeniem działalności handlowo-usługowej.
Zawsze kierujemy się dobrem naszych klientów, zapewniamy Państwu prawo wglądu do swych danych oraz do ich poprawienia lub usunięcia.